Україна цьогоріч планує введення близько 1 ГВт нової генерації.
сьогодні, 18:02
196

Журналіст
Шосталь Олександр
сьогодні, 18:02
196

Україна готується до наступного опалювального сезону, збільшуючи внутрішню генерацію енергії. За інформацією Міністерства енергетики, обмеження електроенергії для населення були скасовані, а для бізнесу знижено до мінімуму. Також затверджені графіки відновлення енергетичної інфраструктури, що постраждала від ворожих атак. За планами Міністерства енергетики, до 2025 року планується покласти в експлуатацію близько 1 ГВт нових енергетичних генеруючих потужностей. Проте, наразі працюють лише 170 МВт з цього плану. Усього вдалося відновити 1,5 ГВт потужності після нападів.
Цитата: «Дуже важливо забезпечити постійну підтримку з боку міжнародної спільноти. Наша екстрена допомога з енергетики надається через спеціальний центр. Завдяки цьому ми отримали 1761 гуманітарний вантаж вагою 22,6 тис. тонн з 38 країн. 146 компаній з енергетичного сектору отримали допомогу. У Фонді підтримки енергетики зібрано близько 1,2 млрд євро від донорів» - пояснив Денис Шмигаль, прем'єр-міністр України.
Денис Шмигаль наголосив на важливості забезпечення міжнародної підтримки в енергетичній сфері. За його словами, завдяки роботі екстреного центру допомоги, Україна отримала 1761 гуманітарний вантаж загальною масою 22,6 тис. тонн з 38 країн. Допомогу отримали 146 компаній з енергетичного сектору. Крім того, у Фонді підтримки енергетики України зібрано близько 1,2 млрд євро донорських коштів.
На засіданні було обговорено складну ситуацію в містах, які особливо активно атакує Росія, таких як Миколаїв, Одеса, Кривий Ріг і Дніпро. Прем'єр-міністр доручив провести засідання комітету з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо підготовки до наступного опалювального сезону в цих регіонах та розглянути можливість швидкого відновлення інфраструктури теплопостачання.
Також відповідальні міністерства та відомства отримали завдання до 15 травня розробити детальний план підготовки до опалювального сезону в житлово-комунальному секторі.
«Ми готуємося до наступного осінньо-зимового періоду, щоб у кожному будинку було світло й тепло» - підкреслив Денис Шмигаль.
Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль підтвердив, що угода зі Сполученими Штатами про рідкісноземельні метали може бути укладена протягом доби.
Читайте також
- FT: США та Україна зіткнулися з перешкодами при підписанні мінеральної угоди
- Кінець "торговельного безвізу": яку альтернативу ЄС готує для українського експорту
- "50 на 50": Шмигаль розкрив ключові деталі партнерської угоди про надра з США